• +48 533 367 799

Строители Отделочники

Oferta dodana przez:

PHU KYRYCHENKO S V Sergiy Kyrychenko

Budowa domów oraz doradztwo w zakresie zatrudniania pracowników ze wsc...

Firma działa w branżach:
Budowa pod klucz, deweloperzy
Biura pośrednictwa pracy

Ważne do

2022-12-31

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Wymiar pracy

Pełen etat

Oferta ważna do

2022-12-31

Opis

Требуются строители отделочники. Работа при постройке каркасных домов. Предоставляем жилье, транспорт, инструмент.

Zakres obowiązków

Работа при постройке каркасных домов. Знание польского языка не обязательно.

Oferujemy

Предоставляем жилье, транспорт, инструмент.

Wymagania

Doświadczenie lub wykształcenie w zawodach

Doświadczenie wymagane (Do roku)

Wymagane umiejętności, znane technologie, kompetencje

Znajomość języków

Angielski

Niemiecki

Czeski

Polski

uwagi

Dane kontaktowe

Imię *
Nazwisko *
Nr telefonu
Data urodzenia
Płeć
Kraj
Kod pocztowy
Miejscowość
Adres (Ulica, nr domu)
Hasło *
Powtórz Hasło *

Jestem

Poszukuję

Dołącz CV

RODO

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Śląskie Porozumienie Gospodarcze ŚLĄSK.ONLINE oraz dostawca technologii - SOFT-IB Ireneusz Burek. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach wskazanych szczegółowo w Polityce prywatności

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody.

W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do strony administracyjnej platformy gospodarczej PLUSYdlaBIZNESU gdzie będziesz mógł dodać informacje o wykształceniu, doświadczeniu zawodowym oraz aktalizować swoje dane. Po zalogowaniu możesz brać udział w rekrutacjach.