• +48 533 367 799

Osoba Sprzątająca do biura

Oferta dodana przez:

SOFT-IB Ireneusz Burek

Centrum Kas Fiskalnych. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych, komputerów,...

Firma działa w branżach:
Usługi informatyczne, serwis komputerów i urządzeń komputerowych

Ważne do

2021-09-30

Rodzaj umowy

Wymiar pracy

Oferta ważna do

2021-09-30

Opis

Poszukujemy osobę do sprzątania biura w Raciborzy przy Klasztornej 12, około 6 godzin w tygodniu (średnio 2-3 razy w tygodniu po około 2 godziny, preferowane godziny poranne - od 8:00).

Wymagamy:  uczciwości,  staranności i obowiązkowości.

Proszę o kontak (ewentualnie CV) na e-mail: [email protected]  lub skorzystanie z formularza na stronie.

Zakres obowiązków

Sprzątanie pomieszczeń biurowych.

Wymagania

Doświadczenie lub wykształcenie w zawodach
Wymagane umiejętności, znane technologie, kompetencje

Znajomość języków

Angielski

Niemiecki

Czeski

Polski

uwagi

Dane kontaktowe

Imię *
Nazwisko *
Nr telefonu
Data urodzenia
Płeć
Kraj
Kod pocztowy
Miejscowość
Adres (Ulica, nr domu)
Hasło *
Powtórz Hasło *

Jestem

Poszukuję

Dołącz CV

RODO

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Śląskie Porozumienie Gospodarcze ŚLĄSK.ONLINE oraz dostawca technologii - SOFT-IB Ireneusz Burek. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach wskazanych szczegółowo w Polityce prywatności

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody.

W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do strony administracyjnej platformy gospodarczej PLUSYdlaBIZNESU gdzie będziesz mógł dodać informacje o wykształceniu, doświadczeniu zawodowym oraz aktalizować swoje dane. Po zalogowaniu możesz brać udział w rekrutacjach.