• +48 533 367 799

SPECJALISTA DS. KANTYN

Oferta dodana przez:

POWIATOWY URZĄD PRACY

Racibórz

urząd pracy

Firma działa w branżach:
Biura pośrednictwa pracy

Ważne od

13.10.2021

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar Etatu

1

Wymagania

Zadania: - zapewnienie prawidłowego funkcjonowania placówek handlowych i gastronomicznych, - organizacja pracy pracowników działu kantyn, - współpraca z dostawcami towarów, prowadzenie negocjacji handlowych, dbanie o zapewnienie prawidłowości asortymentu towarów i optymalizacji zapasów w placówkach, - kierowanie i wspieranie działań kantyn i gastronomii w celu osiągnięcia zaplanowanych wielkości sprzedaży, - współpraca z dyrekcjami i kwatermistrzami Aresztów Śledczych i Zakładów Karnych w zakresie zapewnienia prawidłowej obsługi osadzonych i ich rodzin pod względem technicznym, organizacyjnym oraz handlowym. Wymagania: - doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, - sprawność w organizacji pracy własnej i podległych pracowników, - gotowość do pracy w terenie, - umiejętność budowania i zarządzania zespołem, - prawo jazdy kat. B. Miejsce pracy : praca w terenie.

Informacje o pracodawcy

Pracodawca: PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE "RAKON" W RACIBORZU

Adres: Racibórz, ul. Józefa von Eichendorffa 14

Strona internetowa: www.rakon.com.pl

Pozostałe oferty

9 cze 2022

SPRZEDAWCA

Racibórz

1 lip 2022

NAUCZYCIEL - PSYCHOLOG

Racibórz

5 lip 2022

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH

Racibórz

24 maj 2022

KELNER/BARMAN - STAŻ

Racibórz