• +48 533 367 799

KIEROWCA KAT. C

Oferta dodana przez:

POWIATOWY URZĄD PRACY

Racibórz

urząd pracy

Firma działa w branżach:
Biura pośrednictwa pracy

Ważne od

18.10.2021

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar Etatu

1

Wymagania

Zakres obowiązków: - przewóz i dostarczenie odpadów według wcześniej wyznaczonej trasy, - załadunek i rozładunek odpadów. Wymagania: - prawo jazdy kat. C, - karta kierowcy uprawnienia na przewóz rzeczy. Mile widziane: - doświadczenie jako kierowca, - znajomość topografii miasta i okolic. Pracodawca oferuje: - pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym, - pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce, - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, - pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.

Informacje o pracodawcy

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH "EMPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Racibórz, ul. Rybnicka 125

Strona internetowa: www.pukempol.pl

Pozostałe oferty

30 cze 2022

KELNER

Racibórz

7 lip 2022

DORADCA KLIENTA/ TELEMARKETER

Racibórz

7 lip 2022

POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO

Bieńkowice