• +48 533 367 799

Co po maturze? Studia w Raciborzu!

Branża: Edukacja Kultura Sztuka Księgarnie Szkoły wyższe

Wybór miasta i Uczelni, w których spędzi się wiele lat, jest jednym z najtrudniejszych w naszym życiu. Przed podjęciem decyzji warto przemyśleć plusy i minusy wszelkich rozwiązań.

Kandydatom oferujemy wybór spośród dziesięciu kierunków studiów: Architektura, Automatyka i Robotyka, Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Pedagogika, Bezpieczeństwo Państwa, Filologia (angielska, germańska, czeska, a także języki obce od postaw: angielski i niemiecki), Administracja, Wychowanie Fizyczne, Turystyka i Rekreacja, Pielęgniarstwo.

Programy i plany studiów są modyfikowane pod kątem potrzeb rynku pracy. Przewidują zajęcia laboratoryjne, warsztatowe, obozy sportowe, kierunkowe praktyki zawodowe i zajęcia praktyczne. Dzięki temu wiedza teoretyczna zostaje wzbogacona o umiejętności i kompetencje praktyczne, bo to właśnie one są dziś szczególnie poszukiwane i cenione. PWSZ w Raciborzu uczestniczy również w Programie Erasmus+, który umożliwia (i dofinansowuje) wyjazdy studentów na zagraniczne studia i praktyki. W ramach programu studenci mogą studiować m.in. w wielu różnych krajach unii europejskiej, a także w Albanii oraz w Bośni i Hercegowinie.

Czytaj całość na raciborz.com.pl - Co po maturze? Studia w Raciborzu!

Podobe artykuły

Wyszukiwarka