• +48 533 367 799

OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Oferta dodana przez:

POWIATOWY URZĄD PRACY

Racibórz

urząd pracy

Firma działa w branżach:
Biura pośrednictwa pracy

Ważne od

01.07.2022

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Wymiar Etatu

1

Wymagania

Kluczowe zadania: Prace przy załadunku i rozładunku pieców grafityzacyjnych, czyszczenie i pakowanie materiału grafitowego, prace transportowe w obrębie hali produkcyjnej. Oczekiwania: - wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym, elektrycznym lub pokrewnym, - gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz w niedziele i święta, - umiejętność współpracy i komunikacji; - podstawowa znajomość obsługi komputera; - uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem. Pracodawca oferuje: 1. Możliwość realizacji interesujących zadań w międzynarodowej firmie; 2. Stabilne miejsce pracy z motywacyjnym wynagrodzeniem i możliwościami rozwoju; 3. Wysokie standardy kultury organizayjnej akcentujące zaangażowanie i innowacyjność.

Informacje o pracodawcy

Pracodawca: SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Nowy Sącz, ul. Węgierska 188

Strona internetowa: www.sglgroup.com