• +48 533 367 799

OPERATOR TECHNOLOGII (PRODUKCJA)

Oferta dodana przez:

POWIATOWY URZĄD PRACY

Racibórz

urząd pracy

Firma działa w branżach:
Biura pośrednictwa pracy

Ważne od

04.07.2022

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar Etatu

1

Wymagania

Opis stanowiska: - Przygotowanie surowców i środków pomocniczych do produkcji; - Obsługa urządzeń produkcyjnych (wagi, taśmociągi, rozdzielacze, pompy); - Transport surowców za pomocą podnośników; - Utrzymywanie stanowiska pracy wraz z urządzeniami w czystości i w dobrym stanie technicznym (5S, Konserwacja urządzeń)i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń. Wymagania: - Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne; - Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym; - Solidność, rzetelność i pracowitość. Pracodawca oferuje: - Umowę o pracę w stabilnej firmie na pełny etat; - Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia wraz z systemem premiowania oraz 13 pensją; - Pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną; ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, posiłki; - Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez kształcenie się na innych stanowiskach pracy.

Informacje o pracodawcy

Pracodawca: HENKEL POLSKA OPERATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Racibórz, ul. Stalowa 9

Pozostałe oferty

28 cze 2022

SPRZEDAWCA

Racibórz

1 lip 2022

NAUCZYCIEL - PSYCHOLOG

Racibórz

13 kwi 2021

KONSERWATOR - STAŻYSTA

Racibórz

13 cze 2022

TECHNOLOG

Racibórz