• +48 533 367 799

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ NA WYDZIALE SULFONACJI

Oferta dodana przez:

POWIATOWY URZĄD PRACY

Racibórz

urząd pracy

Firma działa w branżach:
Biura pośrednictwa pracy

Ważne od

04.07.2022

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar Etatu

1

Wymagania

Opis stanowiska: 1. Przygotowanie surowców i środków pomocniczych do produkcji; 2. Obsługa urządzeń produkucyjnych oraz nadzór i kierowanie procesem produkcji; 3. Rozładunek dostaw surowców; 4. Utrzymywanie stanowiska pracy wraz z urządzeniami w czystości i w dobrym stanie technicznym (5S, konserwacja urządzeń)i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń. Wymagania: 1. Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym; 2. Solidność, rzetelność i pracowitość; 3. Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Pracodawca oferuje: - Umowę o pracę w stabilnej firmie na pełny etat - Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia wraz z systemem premiowania oraz 13 pensją - Pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, posiłki - Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez kształcenie się na innych stanowiskach pracy.

Informacje o pracodawcy

Pracodawca: HENKEL POLSKA OPERATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Racibórz, ul. Stalowa 9