• +48 533 367 799

Mateusz Ozór nowym dyrektorem fabryki Henkla w Raciborzu

Mateusz Ozór szczególnie ma skupić się na kontynuacji inicjatyw inicjatyw prośrodowiskowych i dalszym rozwoju innowacyjnych technologii produkcyjnych.

Mateusz Ozór nowym dyrektorem fabryki Henkla w Raciborzu

Mateusz Ozór został nowym dyrektorem zakładu produkcyjnego Henkel Polska w Raciborzu. Związany jest z firmą od 17 lat.

Raciborska fabryka ma nowego dyrektora od stycznia. Mateusz Ozór będzie kierował rozwojem zakładu, implementując strategie, które zapewnią optymalną wydajność produkcji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Szczególny nacisk położy na kontynuację inicjatyw prośrodowiskowych i dalszy rozwój innowacyjnych technologii produkcyjnych. – Objęcie stanowiska dyrektora fabryki w Raciborzu, w miejscu, gdzie rozpocząłem swoją zawodową drogę, oraz praca z zespołem, który przez lata stanowił dla mnie ogromne wsparcie, to dla mnie nie tylko zaszczyt, ale i zobowiązanie. Wierzę, że dobra znajomość fabryki oraz zdobyte tu doświadczenie pozwolą mi wnieść istotny wkład w jej dalszy rozwój, a także wspierać kluczowe projekty, które są fundamentem naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju – mówi nowy dyrektor.

Mateusz Ozór związany jest z firmą Henkel od 2008 roku, czyli od początku swojej kariery zawodowej. Rozpoczął ją jako specjalista ds. opakowań w dziale R&D. Następnie zdobywał doświadczenie międzynarodowe, pracując w strukturach firmy w Wiedniu, gdzie pełnił różne funkcje w działach R&D oraz Regional Engineering. Jednym z jego największych osiągnięć było zarządzanie projektem budowy nowego działu produkcji ciekłej, który został zrealizowany we współpracy z lokalnym zespołem w 2017 r. Od 2018 r. kierował produkcją żeli i płynów w zakładzie w Raciborzu. Nowy dyrektor jest absolwentem Politechniki Opolskiej, gdzie ukończył kierunek komputerowe zintegrowane systemy zarządzania produkcją. Swoje kompetencje rozwijał także podczas studiów z zakresu biznesu międzynarodowego na Copenhagen University College of Engineering oraz studiów podyplomowych z zarządzania produkcją w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

fot. arch. red., Henkel
oprac. /kp/

Podobne artykuły

Wyszukiwarka